Pazar , 18 Ağustos 2019
Son dakika haberleri
Buradasınız: Anasayfa » Yazar Arşivi: Pmc Editor

Yazar Arşivi: Pmc Editor

Pmc Editor

KDZ.Ereğli Osmalı Çileği PoolMastersCup

poster_kdzeregli

Kdz.Ereğli Osmanlı Çileği PoolMastersCup 19-21 Mayıs 2017 Turnuva Adı: PMC-Kdz.Ereğli Osmanlı Çileği Turnuva Tipi: PMC Sıralama Turnuvası Tarihler: 19-21 Mayıs 2017 Son Başvuru Tarihi: 12 Mayıs 2017 Turnuva Akışı: Kura Çekimi: 18 Mayıs Perşembe 20:00 Başlangıç: 19 Mayıs Cuma 14:00 Final: 21 Mayıs Pazar 20:00 Önemli Uyarılar Turnuvamız 64 kişi ile sınırlıdır! Giriş ücretini kura cekimi tarihi olan 18 Mayıs Perşembe 20:00 ye kadar teslim etmemiş veya yatırmamış oyuncular kuraya dahil edilmeyecektir. Organizasyon: PoolMastersCup Salon: Deniz Bilardo Disiplin: 9 Top Setler: Eleme ... Devamını Oku »

Önemli uyarı: PMC Antalya 64 kişi ile sınırlandırılmıştır!!

hatirlatma

Başvurular hakkında önemli uyarı!!! 22-24 Temmuz Tarhilerinde Antalya Bilardist bilardo salonunda düzenlenecek olan turnuvamız için başvuru sayısı gözönüne alındığında turnuvamız daha önce duyurusunda belirttiğimiz gibi 64 kişi ile sınırlandırılmıştır. Bu sebeple turnuvanın dolması durumunda dışarıda kalmamak için en kısa sürede turnuva giriş ücretlerinizi yatırmanızı rica ederiz. Katılamayacak olan arkadaşlarımızda lütfen turnuva direktörüne bilgi versin. Herkese başarılar. Devamını Oku »

Pmc Antalya Konaklama Bilgileri 22-24 Temmuz

western_khan_3

BEST WESTERN PLUS KHAN HOTEL www.khanhotel.com www.poolmasterscup.com Rezervasyon için (+90.242) 248 38 70 Ayşegül Hanım Fiyat bilgileri : Tek Kişi (Oda+Açık Büfe Kahvaltı) 125TL İki Kişi (Oda+Açık Büfe Kahvaltı) 180TL Üç Kişi (Oda+Açık Büfe Kahvaltı) 240TL Otelin Otopark, Fitness Center, Sauna, Açık Yüzme Havuzu, odalarda wireless ve Kettle seti kullanımı ücretsizdir. Otel ve turnuvanın yapılacağı salon arası 4 dakika yürüyüş mesafesindedir. Rezervasyonların en kısa sürede yapılması gerekmektedir. Turnuva Antalya ... Devamını Oku »

Türk Sporcular için turnuva giriş ücretleri duyurusu.

Merhaba Arkadaşlar, Bildiğiniz üzere türk sporcular için turnuva giriş ücreti 75 Euro olup derneğimizin euro hesabına giriş ücretlerinizin yatırılımasını talep ediyorduk. Aldığımız geri dönüşlerde anlaşıldı ki euro para transferi için ciddi oranda bir para kesintisi yapılmaktadır. Bu sebeple turnuva giriş ücretlerinizi aşağıda belirtilen CBD Türk lirası hesabına 235 TL olarak yatırmanızı rica ederiz. Açıklama alanına adınız soyadınız ve PMC Int. yazmanız ... Devamını Oku »

PoolMastersCup Türkiye Turnuva başvuruları hk.

Merhaba Arkadaşlar, Pek çoğunuzun bildiği üzere bu sene Antalya Kilikya Palace hotelinde Türkiye Şampiyonası ile PoolMastersCup International arasında oynayacağımız PoolMastersCup Türkiye turnuvası yapılacaktır. Bu turnuvada dereceye giren sporcuların international turnuva giriş ve konaklama masraflarını karşılamayı hedefliyoruz. Bu turnuva için başvurularınızı aşağıdaki linke tıklayarak gerçekleştirebilirsiniz, aynı zamanda sitemiz üzerinden de yine daha evvel olduğu gibi turnuva başvurularını ve oyuncu listelerini takip edebilirsiniz. Şimdiden ... Devamını Oku »

GoldenShot Mix Bilardo Turnuvası 7-8 Kasım

goldenshot_mix

Merhaba Arkadaşlar, Konya GoldenShot bilardo salonunda, salon sahibi Murat Büyükyılmaz namı diğer Kel arkadaşımız 7-8 Kasım tarihlerinde bizler için yeni olan bir formatta turnuva düzenleyecektir. Turnuva giriş ücreti 200 TL olup 32 oyuncu ile sınırlıdır. 32 çift 8 Tek eleme formatında düzenlencek olan turnuvada oyun kuralları şu şekildedir. Bant atışını kazanan oyuncu oynanacak olan ilk set için disiplini (8,9 veya 10 top) ... Devamını Oku »

CEMAL BİTERGE

Devamını Oku »

DENİZ KÜSMÜŞ

Devamını Oku »

İSMAİL SERT

Devamını Oku »

TAHA HÜSEYİN DURU

Devamını Oku »

FURKAN AKBAŞ

Devamını Oku »

SEFA DÜGEN

Devamını Oku »

OZAN AYDINER

Devamını Oku »

İBRAHİM MEST

Devamını Oku »

MURAT BAŞ

Devamını Oku »