Cuma , 16 Kasım 2018
Son dakika haberleri
Buradasınız: Anasayfa » Salonlar

Kategori Arşivi: Salonlar

PoolMastersPub

PoolMastersPub Logo

Eskişehir’li genç bilardocu arkadaşımız Cihangir BARAN’ın sahibi olduğu PMP Pool Masters Pub 6-7 Ekim 2012 tarihlerinde düzenlenen PooLMastersCup Turnuvası ve Açılış Kokteyli ile Resmi açılışını yapıyor. Farklı konsepti ile Bilardo ve Dartı Bar ortamına taşıyan ‘Pool Masters Pub’ aynı zamanda; Dünya Mutfağı, Farklı Kokteylleri, Maç Yayını (digiturk, D-smart) ve Keyifli Terasıyla Türkiye’deki Bilardo, Dart severlere ve Eskişehir’lilere hizmet verecek. Eurotour’larda da ... Devamını Oku »

Golden Shot Billiards & Cafe

logo

Ülkemizin önemli pool oyuncularından olan Murat Büyükyılmaz’ın 2010 senesinde Konya’da açtığı Golden Shot Bilardo Salonu 6 adet Gabriels Amerikan masası ile hizmet veriyor. Mekanın içerisinde sehpaların kenarlarına oyulmuş ıstaka yaslama yerleri, yine Konya ve Türkiye’nin güçlü oyuncularından Sami Erkan’ın dünyaca ünlü pool oyuncularının karakalem çizimleri ile süslenen duvarları ile bu spora gönül veren oyuncuları heycanlandıran bir salon olarak Konya ve iç anadolu’nun nabzını tutmaktadır. SALON ... Devamını Oku »

Champs

Devamını Oku »

Platinum

platinum

Devamını Oku »

Pool&More

poolmore

- BİLARDO - 5 adet pool (amerikan), 3 adet 3 bant bilardo masası ile Bostancı’ nın ve İstanbul’ un en şık bilardo salonlarından POOL & MORE, sizlere hoş saatler vaad ediyor… Bilardo masalarımız PROFESYONEL turnuvalar yapılabilecek standartta olup, mekanımız bilardoyu en verimli oynayabileceğiniz şekilde düzenlenmiştir… - REKABET - Semih Saygıner’ in de zaman zaman antrenman yaptığı bilardo klübümüz, her hafta sonu amatör ve profesyonel ... Devamını Oku »

BilardoMax

bilardomax

Devamını Oku »

Scroll To Top
Descargar musica