Pazar , 20 Ekim 2019
Son dakika haberleri
Buradasınız: Anasayfa » Featured » Eurotour Italya’da bir Türk: Melih Dağaş
Eurotour Italya’da bir Türk: Melih Dağaş

Eurotour Italya’da bir Türk: Melih Dağaş

Pek çoğumuzun Semih Saygıner’in menajeri olarak tanıdığı Melih Dağaş bilardo ile bu kadar iç içe olmanın kaçınılmaz bir sonucu olarak yaklaşık 1 sene kadar önce pool branşında sporcu olarak yarışmalara katılmaya karar verdi.
Daha önce de azda olsa turnuvalara katılan Melih Dağaş’ın bu sene bütün Türkiye Şampiyonası etaplarının tamamına katılması yine 2015 içerisinde katıldığı uluslararası turnuvalar Belgrad Open ve US Open’dan sonra son olarak geçtiğimiz aylarda Romanya da düzenlenen 200 sporcunun katıldığı BKO 9 Ball Kombat’ta mücadele etmesi kendisinin gerçekten ne kadar ciddi olarak bu sporda yeralmak istediğinin gösterir nitelikteydi.
Oyun seviyesini her turnuva biraz daha ileriye taşımayı başaran Melih Dağaş turnuvalarda yavaş yavaş başarılı olmaya başlarken bugün Italya’da başlayacak olan Eurotour’da da mücadele edecek tek türk sporcu olarak ülkemizi temsil ediyor.
Arkadaşımıza tekrar aramıza hoşgeldin diyor ve başlamış olduğu pool kariyerinde kendisine başarılar dileriz.

Bugün sabah yaptığı ilk maçı kazanan Melih’in skor 7-7 iken yapmış olduğu brikol ile karot çözümü maçın belkide en kritik anıydı.


 

Comments

comments

Hakkında FatCat

FatCat

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>