Çarşamba , 22 Mayıs 2019
Son dakika haberleri
Buradasınız: Anasayfa » Duyurular » Millilerimiz Yavru Vatanda!
Millilerimiz Yavru Vatanda!

Millilerimiz Yavru Vatanda!

    Soldan Sağa: Murat Teker(İST), Onur Yıldırım(ANK), Eylül Kibaroğlu(ANK), Ferdi Özdemir(İST), Saki Kanatlar(İST)

Soldan Sağa: Murat Teker(İST), Onur Yıldırım(ANK), Eylül Kibaroğlu(ANK), Ferdi Özdemir(İST), Saki Kanatlar(İST)

 

30 Mart Pazar günü başlayacak olan ve 5 branşta(8 top, 9 top, 10 top, 14+1 ve Takımlar) oynanacak olan Avrupa Şampiyonası için 5 milli sporcumuz  bu sabah yavru vatan Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne vardılar. Bugün saat 21:00′de yapılan akreditasyonun ardından ilk olarak oynanacak olan 14+1 branşı için kuralar çekildi. Yarın başlayacak 14+1 maçlarında ilk tur maçları sabah 09:00′da. Erkekler 14+1′de oynayacak olan sporcularımız Saki Kanatlar, Murat Teker, Ferdi Özdemir ve Onur Yıldırım olurken; bayanlarda ise Eylül Kibaroğlu ülkemizi temsil edecek. 10 Top branşı 1 Nisanda başlayacak ve yine aynı sporcularımız mücadele edecekler.3 Nisan’da ise Takım maçları ile devam edecek turnuva sonunda  Ferdi ve Murat Teker yerlerini , 4 Nisan’da başlayacak olan 8 top ve  9 Top turnuvaları için Sami Erkan Köylü, Cem Göverçin ve Yağmur Arslan ‘a devredecekler ve  turnuva sonuna kadar Saki ve Onur ile birlikte Ülkemizi bu isimler temsil etmeye devam edecekler..

d657a9beff07fb5ce514823d98293b3d02f4baf5.jpg

Turnuva Kozoom tarafından  toplam 24 masadan da canlı olarak yayınlanacak. 9 Nisan’a kadar devam edecek turnuvayı güncel olarak sitemizde takip edebilirsiniz. Yazılarımızla millilerimizi sık sık takip ediyor olacağız. Dileyenler Kozoom.com’dan canlı olarak turnuvayı izleyebilirler.

Yarın sabah başlayacak olan 14+1 turnuvasındaki ilk tur maçlarımız şöyle:

  • Saki Kanatlar – Bye
  • Ferdi Özdemir vs Mario He(Avusturya)
  • Onur Yıldırım vs. Alen Muratovic(Bosna Hersek)
  • Murat Teker vs. Marco Lisnic(Hırvatisyan)
  • Eylül Kibaroğlu vs. Kristina Tkach(Rusya)

Turnuvayı takip etmek için EPBF’in resmi websitesi: www.epconline.eu

Yazan: Burak Temel

Comments

comments

Hakkında Burak Temel

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>